fbpx

חסמים רגשיים או מוחשיים, אישיים או חיצוניים.
תקיעות: אישית | זוגית | קריירה | עסקית

התגברות על מצבי תקיעות

צמיחה והתגברות על תקיעות מבוססת חוזקות אישיות
חוזקה מתבססת על כישרון טבעי מולד אבל כישרון איננו מספיק, על מנת שכישרון יהפוך לחוזקה נדרש לפתח אותו באמצעות רכישת ידע, אימונים, תרגול, השקעה והתמדה. חוזקה אישית מתגבשת מתוך תשוקה והנאה לעסוק בה לאורך זמן. לרשותכם שלושה מרכיבי כח אישי פנימי להתפתחות מיטבית, זהו אותם והפעילו אותם בהתאם:

ClockCreated with Sketch.

נושאי ענין

נטיות

ManCreated with Sketch.

כישורים אישיים

יכולות

Star1Created with Sketch.

עקרונות מנחים

ערכים

מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם:

מודל ספצ לפתרון

בתהליכי שינוי רבים של הגדרת יעדים אישיים או עדכון האסטרטגיה ההתנהגותית שהם שואפים עליה, אנשים לעיתים קרובות ממקדים את מאמציהם ומתבססים על המאפיינים "הקשים" המאפיינים המוכרים להם "מהבית": אסטרטגיה, ערכים ותרבות.

אנשים פחות מסתמכים על המאפיינים "הגמישים" שהם לכאורה בלתי נשלטים וזרים להם ביומיום: "יועצים", מיומנויות, משאבים ותשתית חברתית. אלו מאפיינים שקשה יותר לאבחן אותם ו/או להסתמך עליהם בין היתר מאחר והם משתנים באופן שוטף. את המאפיינים "הגמישים" אפשר "לראות" בקלות יחסית ויש להם השפעה מיידית וישירה על הפעילות הביצועית של האדם ומכאן חשיבותם הרבה.

ככלל אנשים נמנעים מלהתאמץ ומעדיפים להשקיע כמה שפחות ובכך גם נשארים תקועים לאורך זמן, אבל דווקא השקעה במאפיינים אלו תצמיח לאדם פירות כפולים ומכופלים אישיים שיתמכו בו להצליח להשיג את מטרת היעד בעזרת האיבחון, הליווי והתמיכה הרצופה של נבחרת המומחים עבורכם.

שלושת המחסומים אשר בגללם אנשים מתקשים לפתח נוסחת עבודה מיטבית להיחלץ מתקיעות
נוסחת עבודה מוצלחת צריך לחשוב עליה בראש נקי, להמציא אותה מחדש אבל להתבסס על היכולות והמשאבים הקיימים. ההתבוננות צריכה להיות גם פנימה לא רק החוצה לסביבה "התוקעת" המאתגרת. דאגו שהסירה שלכם תשוט באוקינוס שאתם בחרתם לעצמכם לפי השיטה והחוקים שאתם קבעתם ושולטים בהם. ככלל הימנעו משלושת הגורמים העיקריים המעכבים אנשים מלבצע שינויים:

"הגיון בריא" או נסיון עבר

אי יכולת לחשוב מחוץ למוסכמות הנהוגות באותו הסביבה שלכם ולא להעז לפרוץ מחסומים או חוקים שהונהגו לפני המון זמן. הזכרון וההתרפקות על ההגיון של הרוב או ניסיון עבר של הכלל מקבעות דעות אנשים לא לסטות לעבר 'הלא נודע'.

שיפור מותנה בפיתוח טכנולוגיה

דעה מוטעת רווחת גורסת שנוסחות עבודה חדשניות נולדות כתוצאה של פיתוח טכנולוגי או שיפור תכונות בסביבה הקיימת. אבל המציאות מוכיחה שהטבע האנושי, התנהגויות ושיטות בכלל כמעט לא משתנות אף על פי שהסביבה והטכנולוגיה התקדמו מאד.

התבססות על מיתוסים

*רק אם הרעיון שלנו חדשני שאף אחד לא חשב עליו, הוא יכול להצליח.
*"תחשוב בגדול" או אל תחשוב בכלל.
*בלי טיפת מזל אין סיכוי להצלחה
*"תסמונת אינשטיין" רק מצטיינים יכולים להמציא משהו חדש.
*להשקיע בגדול להצליח בגדול

צרכים לשנות מצב?

צאו עכשיו מהתקיעות

ספצ בשיווק ואסטרטגיה

שינוי אישי

צרו קשר לכל מצבי השינוי האישיים הפרטיים שלכם או של הקרובים אליכם. נבחרת המומחים תתאים לכם תוכנית ליווי פרטנית לכל מצבי השינוי כגון קריירה, זוגיות, משפחה, חברה ועוד…

שינוי עסקי

צרו קשר לכל מצבי השינוי הקשורים לעסק שלכם. נבחרת המומחים תתאים לכם תוכנית ליווי ויעוץ עסקי פרטני לכל מצבי השינוי הנדרשים בעסק להבטיח שרידות, המשכיות והצלחה.

ספצ בגיוס הון ומימון ישיר

קמפוספצ
כל מה שרציתם לדעת
יש לכם עכשיו את מי לשאול

פוסטים אחרונים של נבחרת המומחים - קוראים. לומדים. מצליחים.

שתפו עם חברים